СОЗДАДЕН ЗА ЗАДОВОЛСТВО ПРИ ВОЗЕЊЕТО.

BMW Серија 4 Coupé.

НОВ ОБЛИК НА ПРОСТОРНОСТА.

Новата BMW Серија 3 Гран Туризмо.

НОВИОТ BMW СЕРИЈА 7.

ЕВОЛУТИВЕН ПРОГРЕС.

Целосно новиот BMW X5.

ИСКЛУЧИТЕЛЕН. СТИЛСКИ.

Новиот BMW Серија 5 Седан.

BMW Серија 3 Седан

Направен само за вас
и вашите потреби.

Конфигурирај
 

BMW Автомобили.

Преглед на BMW модели.

 
Пронајди BMW модел

BMW EfficientDynamics

Задоволството е BMW EfficientDynamics. Намалена потрошувачка и зголемено возачко задоволство. Иднината на возењето е со BMW EfficientDynamics.

Откријте повеќе

Активни кампањи

Проверете ги моментално активните кампањи на BMW Македонија

Откријте повеќе

Оригинални BMW Додатоци

Што и да посакате. Спортски, практични и естетски додатоци, дизајнирани за вашите индивидуални потреби. Опремете го вашиот BMW автомобил за да биде само ваш.

Откријте повеќе

BMW ConnectedDrive

Иновативната поврзаност помеѓу вас, вашиот BMW и остатокот од светот.

Откријте повеќе

Побарајте Тест Возење

Закажете веднаш

BMW Спорт

Портал за голф, мотоспорт, јахти и тркање. Технологија, страст и елеганција.

Откријте повеќе

BMW Премиум Избор

Одбрани BMW користени автомобили, темелно проверени со првокласни сервисни опции.

Откријте повеќе

Задоволството е BMW

Ние му ги даваме на светот клучевите за задоволство, а задоволството ги носи на патот на откритијата. Задоволството е тоа што не движи.

Откријте повеќе